Menteşe Belediyespor Kulübü’nün sporcuları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen Karate ve Koşu Şampiyonalarında toplamda 9 altın, 12 gümüş, 10 bronz madalya kazandılar. Karate sporcuları Bodrum’da düzenlenen il karate şampiyonasında minikler ve yıldızlar kategorilerinde başarılı performans sergiledi. Ayrıca Karabağlar Yaylası’nda düzenlenen 1 kilometrelik koşuda da madalyalar kazandılar.